Основні завдання партнера
Розробкою, просуванням і тех. підтримкою сайтів, займається компанія Jupiter Design
1 Пошук потенційних замовників на послуги компанії.
2 Презентація їм послуг розробки сайту та подальшого просування.
3 Відправка брифа для формування технічного завдання.
4 Затвердження вартості і термінів на виконання роботи.

Партнерська винагорода становить від 10 до 30% від вартості сайту або послуг.
разом з цим партнер отримує маркетингову та консультативну підтримку.

Схема партнерства
як це працює
1 Регіональний партнер - ви виступаєте в ролі нашого представника, займаєтеся продажами і залученням клієнтів. Ми забезпечуємо виконання послуг. Розмір винагороди від 15 до 30%.
2 Лідогенератор - ви шукайте і передаєте нам контакти потенційних клієнтів, зацікавлених у наших послугах, отримуєте за це винагороду. Розмір винагороди від 10 до 20%.
3 Постійний замовник - ви замовляєте послуги компанії 3 або більше разів. Окрема бонусна програма для поточних клієнтів Jupiter Design. Детальніше уточнюйте у свого менеджера.
Послуги компанії Jupiter Design
що ви можете запропонувати своїм клієнтам

Розробку сайтів під ключ, без предоплати. Основні види сайтів:

 • Сайт візитка
 • Бізнес сайт
 • Сайт каталог
 • Інтернет-магазин
 • Landing page

Послуги просування, аудиту та інтернет-реклами сайтів. Ми пропонуємо:

 • Ведення контекстної реклами: Яндекс, Google
 • Таргетована реклама Вконтакте, Facebook, Instagram
 • Пошукове просування SEO
 • Просування через соціальні мережі SMM
 • Аудит сайтів та разові послуги

Для отримання додаткової інформації, матеріалів про схему співпраці
і продуктах за технологією Jupiter Design напишіть на пошту - info@jupiter-design.net

Запитання та відповіді
список поширених запитань
+

ЯКА CMS СИСТЕМА БУДЕ ВИКОРИСТОВУВАТИСЬ?

Залежно від завдання ми рекомендуємо CMS WordPress або Opencart. WordPress це універсальний "двигун" сайту, на якому можна реалізувати практично будь-який проект. Opencart це CMS система для інтернет магазинів і тільки. Технічно магазин можна розробити і на WordPress але набагато простіше це зробити на Opencart. Так як ця CMS спочатку зроблена для інтернет-магазинів, її адмін панель не має нічого зайвого.
+

Чи буде мій сайт адаптивним?

Так. Всі наші сайти, без винятку, мають адаптивну верстку і прекрасно відображаються на всіх сучасних пристроях, від старенького айфона до телевізора 4К. Адаптивна верстка це обовязкова умова для сучасних сайтів, так як більша половина аудиторії шукають ту чи іншу інформацію зі своїх смартфонів.
+

які гарантії Ви даєте?

Основний але не єдино гарантією є робота без передоплати. Оплата за результат, а не за очікування - це наш девіз. Ви платите тільки коли бачите результат нашої роботи і за умови, що вас все влаштовує.
+

Чи є технічна підтримка?

Не залежно від складності та вартості сайту, ми надаємо довічну технічну підтримку всім клієнтам безкоштовно. Навіть якщо через 10 років ви знайдете якийсь баг або помилку на сайті, ми відразу ж відреагуємо і вирішимо проблему в найкоротші терміни. Підтримка надається 24/7 без вихідних. Винятком є форс-мажорні обставини.
+

чи займаєтеся ви наповненням сайту?

Так, ви можете замовити додаткову послугу, наповнення контентом. Це може бути як копірайт так і написання унікальних статей. Для інтернет магазинів, якщо немає прайсу для експорту, здійснюємо наповнення товарами та категоріями з наданих джерел, донорів (від 0.2$ за 1 товар). Вартість розраховується індивідуально в залежності від контенту і обсягів роботи.
+

Я нічого не розумію, ви мені допоможете?

Після розробки та запуску сайту ми надамо вам докладний посібник з управління сайтом з адміністративної панелі, в відеоформаті або скріншотах з докладним описом і розясненнями. Якщо деякі технічні моменти будуть не зрозумілі, ми пояснимо вам суть під іншим кутом. На вимогу, покажемо наочно в режимі online.
+

Що потрібно розуміти, замовляючи створення сайтів у Києві

Перше, що потрібно розуміти: розробка сайту в Києві чи іншому місті України обходиться набагато дешевше, ніж у країнах Європи чи США. Вартість години роботи наших фахівців високого рівня нижча, ніж у США, тому багато хто закордонні компанії користуються послугами українських ІТ-компаній.

Вирішившись на розробку, ви повинні чітко розуміти, який саме сайт вам потрібно розробити. В деяких випадках можна використовувати шаблонні рішення. Вони обходяться набагато дешевше та реалізуються швидше. Але створення сайтів з Використанням готових рішень не завжди відповідає бізнес завданням компанії.

У такому разі використовуються індивідуальні рішення та розробка унікальних інструментів. Вартість дорожча, але і можливостей набагато більше. Вище рівень безпеки, всі інструменти створюються спеціально для завдань компанії, отже – нічого зайвого. Визначившись з тим, який саме сайт потрібно розробити, вибирайте компанію, яка реалізує проект.

+

Які веб-сайти ми розробляємо?

У компанії Jupiter Design створення сайтів можливе будь-яке. Наші фахівці здатні вирішувати абсолютно будь-які завдання та реалізувати найскладніші проекти. Ось які сайти ми розробляємо:

 • Інтернет-магазин. E-Commerce проекти або будь-який інший торговий майданчик, включаючи каталоги, портали та подібні. Підключаємо платіжні інструменти, створюємо особисті кабінети, робимо магазин швидким та безпечним.
 • Корпоративний сайт. Підходить для будь-якої компанії, яка взаємодіє з клієнтами чи хоче налагодити комунікацію між працівниками. Такі сайти допомагають оптимізувати завдання та автоматизувати бізнес процеси.
 • Високотехнологічні портали та системи для великих компаній, роботи з великим трафіком відвідувачів.
 • Сайти-візитки для невеликих компаній, які хочуть отримувати більше клієнтів та розширювати географію впливу.
 • Індивідуальний проект. Ми пропонуємо послугу розробки сайтів будь-якої складності. Важливо лише розуміти завдання, а ми зможемо його реалізувати.

Сайти створюються під конкретні бізнес процеси. Вибираючи Jupiter Design, ви зможете вирішити бізнес завдання та діджиталізувати свою компанію.

+

Що таке створення сайту під ключ?

Створення сайту під ключ – це комплекс заходів, націлений на розробку готового веб-проекту. Як правило, він починається з ідеї та напрацювань, які оформляються письмово. За допомогою прототипу майбутній сайт можна побачити, зрозуміти його функціонал та скласти технічне завдання. Далі фахівці займаються розробкою, але на цьому процес не закінчується.

Уже в ході розробки маркетологи впроваджують стратегії просування та починають підвищувати впізнаваність бренду. Як тільки сайт запускається, починається активна реклама та просування. Але варто розуміти, що створення сайтів під ключ не має на увазі повний комплекс просування. До базового поняття входять такі послуги, як:

 • аналітика конкурентів та цільової аудиторії;
 • створення структури сайту;
 • прототип;
 • розробка дизайну;
 • верстка, програмування;
 • оптимізація сайту під просування;
 • підключення до хостингу.

А ось оплата домену, налаштування реклами, наповнення контентом та інші додаткові послуги не входять у поняття "Створення сайту під ключ". Як і навчання співробітників, але ми включаємо цю послугу до базового набору. Ваші співробітники пройдуть навчання та навчаться користуватися інтерфейсом.

+

Від чого залежить вартість та терміни розробки сайту?

Розрахувати вартість створення сайту під ключ можна лише після консультації та обговорення проекту. Це пов'язано з тим, що ціна залежить від багатьох факторів. Яким буде сайт? Інтернет-портал, магазин, корпоративний сайт візитка? Скільки буде сторінок і яким має бути функціонал? Кожен фактор радикально впливає на вартість.

Розробка сайтів оцінюється так: розраховується приблизний час створення сайту та множиться на вартість роботи співробітників, які братимуть участь у проекті. Щоб оцінити, скільки потрібно дизайнерів, програмістів, аналітиків та інших фахівців, знову ж таки, потрібно розуміти цілі та завдання.

Створення сайту займає в середньому від 3 до 8 тижнів, але при необхідності приймаються шаблонні коробкові рішення, що допомагають запустити ваш сайт протягом тижня. Якщо вам не важливим є унікальний дизайн, а набір функцій має бути стандартним, це непогане рішення для швидкого запуску. На консультації ми обговоримо деталі та підберемо оптимальне рішення.

+

Чому варто довірити створення сайту Jupiter Design?

Кілька аргументів, чому для створення сайту варто вибрати Jupiter Design:

 • ми довгий час надаємо послуги зі створення сайту в Україні та в усьому світі, у нас якісні кейси та сотні виконаних проектів різної складності;
 • у нашій компанії працюють тільки досвідчені фахівці, команда спрацьована, всі чудово розуміють свої завдання і чітко слідують плану;
 • розробка сайту чи складних інтернет-проектів для нас – не проблема, ми можемо створювати унікальні інструменти для бізнесу та практично будь-який функціонал;
 • ми надаємо всі звіти, працюємо прозоро та відкрито, жодних таємних платежів, ви завжди знаєте, за що і скільки платите;
 • сайти створюються під конкретні бізнес-завдання, ми проводимо докладну аналітику, вивчаємо сферу діяльності компанії та створюємо продукт для ваших клієнтів.

Ваш сайт стане не просто черговим ресурсом в інтернеті, а потужним майданчиком для ведення бізнесу онлайн, просування товарів та послуг та інструментом для розвитку та зростання компанії.

+

Як замовити створення сайту в Jupiter Design?

Замовити сайт будь-якої складності у компанії Jupiter Design дуже просто. Для цього достатньо зателефонувати нам. Ми проведемо попередню консультацію, домовимося про подальші плани та обговорюватимемо проект. Щоб прискорити процес розробки, ми рекомендуємо підготуватися заздалегідь.

Для цього необхідно сформулювати, чим саме займається ваша компанія, у якій сфері працює бізнес. Якщо ви знаєте свою цільову аудиторію, у вас є бачення сайту, ідеї – чудово. В ідеалі, якщо ви все підготуєте у зручною для сприйняття формі, або ж заповните наш бриф. Це допоможе більш чітко розуміти завдання і якнайшвидше приступити до них виконання. Якщо у вас є брендбук, він допоможе дизайнеру дотримуватися фірмового стилю компанії.

Створення сайтів в Україні відбувається так: ми обговорюємо проект, ставимо Завдання, формуємо ідеї, проводимо аналітику. Далі створюється прототип, кожний етап обговорюється. Після нього затвердження, технічні фахівці та дизайнери розпочнуть роботу. Ви зможете відстежувати кожен крок, необов'язково бути у Києві та навіть в Україні. Ми складаємо докладні звіти, проводимо конференції та комплексно підходимо до створення сайту для вашого бізнесу. Давайте діджіталізуємо ваш бізнес. Зателефонуйте нам для консультації.

Напишіть нам і ми обовязково зв'яжемось з вам
Ім'я
Email
Повідомлення
Термінова технічна підтримка 24/7: +38(093)646-14-14